Burada herkese
yetecek kadar huzur
ve paylaşılmayı bekleyen
nice mutluluklar var...

Burada herkese yetecek kadar huzur ve
paylaşılmayı bekleyen nice mutluluklar var...

Bilen, bilir: Ağva’nın yeşili her mevsim umutla yenilenmenin, Karadeniz’in mavisi her daim coşkun bir dinginliğin, Ağva Beyaz Konak Otel’in rengi ise dünden bugüne kadim bir misafirperverliğin geleneksel simgesidir.
Bir aile işletmesi olarak biz dünden yarına taşıdığımız bu sorumluluğun bilinciyle, sabırsızlıkla beklediğiniz tatil veya titizlikle planladığınız iş seyahatinizde geçireceğiniz zamanın ne kadar değerli olduğunu çok iyi bilir; Ağva Beyaz Konak Otel’deki ziyaretiniz boyunca bu süreyi kaliteli, konforlu ve huzur içinde yaşayabilmeniz için yönetimden resepsiyona, oda servisimizden mutfağa kadar tüm personelimizle birlikte özenle çalışırız.

Bütününde dikkat çeken otantik detaylar kadar, kendine özgü modern mimari unsurlarla harmanlanmış bir butik otel olan Beyaz Konak; Ağva’nın merkezinde, sahile 400 metre uzaklıkta; bir başka deyişle sadece 5-6 dakikalık yürüme mesafesindedir. Beyaz Konak Otel; Standart, Aile, Delüks ve King olmak üzere farklı zevk ve beğenilere hitap edecek şekilde dekore edilmiş 24 odasıyla konforlu ve huzur dolu bir konaklama deneyimi yaşamak isteyenler için eşsiz bir seçenek…

Her ayrıntısı özenle tasarlanmış ferah odalarımız, özgün dekorasyonuyla nezih bir ortam sunan A la Carte Restoranımız, Ağva’nın yeşilini seyrederek gün boyu keyifli zaman geçirebileceğiniz Teras Cafe ve kahvaltı salonumuz ile tatil, gezi ve iş seyahatleriniz için sizi sevdiklerinizle birlikte Ağva Beyaz Konak Otel’e davet ediyoruz…

Bize Whatsapp’tan yazın!

WhatsApp

Beyaz Konak Otel'in tüm odalarında
bir butik otelden beklediğiniz her şey var!

Beyaz Konak Otel'in tüm odalarında
bir butik otelden beklediğiniz her şey var!

Balkon

Mini bar

Split klima

Uydu TV

Kıyafet dolabı

Makyaj masası
ve ayna

Zengin içerikli
oda bukleti

Pervaneli avize

Su ısıtıcısı

Çözünebilir kahve

Poşet çay

Şişe su

Oda bukletlerimizin içeriğinde dikiş seti, makyaj silme pamuğu, şampuan, saç kremi ve duş jeli bulunur. Çözünebilir kahve, poşet çay ve şişe su misafirlerimize ikramımızdır.

Beyaz Konak Otel Tanıtım Videosu

Beyaz Konak Otel Tanıtım Videosu

Sağlığınız bizim için
her şeyden daha önemli!

Dünya genelinde yaşanmakta olan koronavirüs salgınının neden olduğu zorlu günlerin üstesinden gelebilmek için Beyaz Konak Otel yönetimi ve çalışanları olarak önlemlerimizi en üst düzeyde tutmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu doğrultuda, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ve Covid-19 Koronavirüs salgını ile ilgili olarak “Konaklama Tesislerinde Alınması Gereken Önlemler” rehberinde belirtilen kriterlere azami şekilde özen gösteriyor; odalarımızda ve otelimizdeki ortak kullanım alanlarında hijyen ve temizlik prosedürlerini dikkatlice uyguluyoruz.